Hakkımızda

Vamos’u Tanıyın

Vamos Tarım Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak, tarımsal hammadde ticaretinde faaliyet göstermek üzere 2021 yılında kurulduk. Kuruluşumuzdan bugüne ekibimizle birlikte, iş hacmimiz ve müşteri portföyümüzle büyümeye devam ediyoruz.

Vamos’un ticari satış operasyonları, kurucumuz Suphan Akanıl liderliğinde oldukça tecrübeli bir ekip tarafından gerçekleştirilmektedir.

Kurucumuz Suphan Akanıl, profesyonel çalışma hayatına 1995 yılında başlamış olup uluslararası firmalarda üst düzey yöneticilik yaptıktan sonra sektördeki faaliyetine kendi işini kurarak devam etmektedir.

Ekibimizin sektörde 30 yıla yakın tecrübesinin bir sonucu olarak, seçkin bir global tedarikçi ağına ve Türkiye’nin entegre yem/hayvancılık sektörünün önde gelen firmalarından oluşan bir müşteri portföyüne sahibiz.

Hammadde tedariğinin büyük bir kısmını yurtdışından dökme kuru yük gemileri vasıtasıyla ithalat yolu ile yapıyoruz. İthalatın yanı sıra yurtiçinden de hammadde tedariği yapmaktayız. Samsun, Karasu, Bandırma, İzmir ve Mersin limanları üzerinden ithalat, lojistik, satış ve sevkiyat operasyonlarımızı gerçekleştiriyoruz.

Vamos’un satış ve pazarlama ekibi her gün yaptığı müşteri ziyaretleri ile iş ortaklarımızla birebir temasta bulunmakta ve bu sayede müşteri taleplerine hızlı ve etkili çözümler üretmektedir.

Müşteri memnuniyetini esas alan yaklaşımız ile iş ortaklarımızla uzun yıllardır birlikte, tutkuyla çalışıyor ve onların ihtiyaçlarını yakından biliyoruz. Bu sayede müşterilerimizin operayonel karar alma süreçlerine katkıda bulunup, tedarik ve satınalma süreçlerini geliştiriyoruz. Bu sayede birlikte çalıştığımız firmaların güvenilir çözüm ortağı oluyoruz.